Kontakt

TM asukoht kaardil

Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn

Sekretär: 610 4001
Toimetus: 610 4011
Reklaam: 5147 947
maie.sell@ajakirjad.ee
Turundus: 6676 077
inger.saar@ajakirjad.ee
Tellimine: 610 4000
E-post: tm@ajakirjad.ee
TM FBs: facebook.com/Tehnikamaailm
TM Twitteris: twitter.com/Tehnikamaailm
Väljaandja AS Ühinenud Ajakirjad

Toimetus

Tõnu Ojala Tormi Soorsk
Tõnu Ojala
peatoimetaja
tonu.ojala@ajakirjad.ee
Tormi Soorsk
toimetaja
tormi.soorsk@ajakirjad.ee

Tehnikamaailm ehk lihtsalt TM on ajakirjaletil aastaid olnud Eesti meeste esimene valik, pakkudes tõsist konkurentsi mitte ainult ajakirjadele vaid ka mitmele suurele päevalehele.Eriti tugev ongi Tehnikamaailma positsioon meeste silmis, mis teeb TMi atraktiivseks reklaamikanaliks – pole ju mehed võrreldes naistega väga aktiivsed lugejad. TM on siin aga meeldivaks erandiks!

Kuuludes ühte perre Soomes ülipopulaarse enam kui poole sajandi pikkuse ajalooga Tekniikan Maailmaga, ei ole alates 1998. aastast edukalt ilmuva Tehnikamaailma näol tegu pelgalt oma soomekeelse sõsara tõlkeversiooniga. Tekniikan Maailmast pärinevate materjalide osa piirdub Tehnikamaailmas enamasti suuremate testide ja võrdlustega – nii et tegu on igati Eesti ajakirjaga, mille sisu valmib Eestis oma ala siinsete parimate ekspertide osavõtul ning mis kajastab teemasid, mis on aktuaalsed ja huvipakkuvad just Eesti lugeja seisukohast lähtudes.

Meie tegusamaid kaastöötajaid läbi aegade: Glen Pilvre, Rein Luik, Heigo Ensling, Kaido Soorsk, Kristjan Sooper, Jaanus Vint, Martin Harak, Martin Meri, Juhan Habicht, Kaido Einama, Martin Ruud, Toivo Külvet, Kullo Kabonen, Ülo Vaher, Sander Kingsepp, Mati Õun, Kaido Tiigisoon, Teodor Luczkowski, Toe Nõmm, Heino Pedusaar, Aleksander Suur, Toivo Laan, Margus Kruut, Mairut Marmor, Vello Mäss, Indro Maalmann, Silver Ringvee, Veiko Tamm, Margus Nurk, Mehis Helme, Kees Vanamölder, Toivo Paikre, Ando Urbas, Vello Lään, Riho Paramonov, Aivar Jaeski, Aaro Kirss, Ain Alvela, Tiit Kändler, Laura Välik, Mihkel Külaots, Tiit Kaljuste, Udo Varmann, Heiki Raudla, Indrek Liiva, Paul Lõiv jpt.