Huvitavat jaanuari Tehnikamaailmas

Foto:TM

Jaanuari Tehnikamaailmas mõõdame üle maailma suurimad laevad ning tutvustame uusi jõujooni reisilennukite turul. Külastame Hannoveris toimunud maailma suurimat põllumajandustehnika näitust Agritechnica ning tutvustame seal välja jagatud innovatsiooniauhindade tehniliselt ja arengusuunalt kõige huvitavamaid näiteid.

Autopoolel võrdleme suureks saanud väikeautosid, koduelektroonika poolel lahkame aga blu-ray mängijaid. Teeme tutvust tänapäevaste tarkade kodumasinatega ning küsime, kuidas autosse interneti saaks.

Sõiduproovides on uued linnamaasturid Fordilt ja Škodalt – vastavalt EcoSport ja Karoq – ning uue mudelipõlvkonnani jõudnud Volkswagen Polo. Lõppenud autonäituste aastale paneme punkti Los Angelese automessil. Kasutatud autode rubriigis võtame luubi alla Subaru XV I põlvkonna.

Spordirubriigis uurime, miks üha enam Euroopa autosportlasi Jaapanis rooli keeravad. Et rallihooaeg ei ole enam mägede taga, siis vaatame, mida uut peagi startiv hooaeg toob. Lisaks selgitame, kas Fernando Alonso eesmärk võita nn kuldne kolmik ehk kolm legendaarset ja kõige kuulsamat autospordivõistlust maailmas, on reaalne.

NB! Alanud 2018. aasta on Tehnikamaailma juubeliasta – alustasime septembris 20 aastat tagasi. Head uut aastat!

Kentsakas, et ka TM on hakanud ka kasutama sellist russitsismi nagu dziip. Eesti keeles on ju normaalne väljend vnedoroznikute kohta.

Lisa kommentaar

Turvaküsimus: *