Tehnikamaailma mainumbrist

Foto:

Tehnikamaailma mainumbris külastame kolme põnevat automessi ja saame teada, mida põnevat New Yorgis, Shanghais ja Sŏulis näidatust ka meie teedele oodata on. Saame teada, kas paljude poolt kasutust leidev praktika sõita vanad talverehvid suvel „siledaks“ on tark või rumal mõte.
https://youtu.be/X8nS845GnVw
Paneme rivvi 6 elektrilist hambaharja, teeme tutvust uue Google’i mobiiltelefoni ja kompaktse Canoni süsteemkaameraga. Lisaks saame teada, kas odavate Hiina pulsikelladega on miskit peale hakata või mitte.

Kaherattaliste huvilistele pakub põnevust lähem tutvus Eesti elektrirattaga Ampler ja külaskäik maailma suurimale velomessile Eurobike, autogurmaanidele meenutame aga omaaegset legendaarset 8. seeria BMW-d ja anname soovitusi kasutatud Kia Sportage’i ostmisel.

Uurime, kui kaugel ollakse isejuhtivate laevade väljatöötamisel, selgitame tänapäevaste satelliitmõõtmiste köögipoolt ja teeme tutvust kahe uue lennukiga. Meenutame aastakümneid Saksamaa pealinna kaheks jaganud Berliini müüri, juhatame sisse uue hooaja F1- ja WEC-sarjas ning päästame oma aja ära elanud kõvakettalt sinna talletatud teavet.

Lisaks on seekordse TMi vahel 32 lk elustiililisa Trend.

Lisa kommentaar

Turvaküsimus: *