Avaleht
   

Ilmus uus aiaraamat!
Märtsi algul jõudis aiahuvilisteni uus teos:"Aiapidaja käsiraamat. Saagikas ja värvikas aed." Telli see soodsalt toimetusest. Hind vaid 14,90 eurot.
Loe edasi

Päike toob koju sooja
Uuringute ja mõõtmistega on kindlaks tehtud, et Eestis on päike energiaallikana enam-vähem sama tõhus kui Saksamaal, ja viimane sammub selle energialiigi kasutamises Euroopas esirinnas. Kuidas meil päikeseenergia tootmine ja võrku müümine end ära tasub?
Loe edasi

Vajalikud ja efektsed ruumijagajad
Ruumijaotajal on nii väikeses kui suures kodus mitu ülesannet. Selle abil luuakse süsteemsust, antakse privaatsust või summutatakse heli.
Loe edasi

Pesu kuivatamine toas
Igal pesupäeval vajab hulk riideid kuivatamist. Kui pesukuivatit pole, läheb tarvis tugeva konstruktsiooniga pesukuivatusresti.
Loe edasi

 

Nutikas tarbija mõõdab ja säästab
Praegu tarbib keskmine korteriomanikust eestimaalane aastas 1500 kWh elektrienergiat, efektiivne tarbija 900 kWh ja üle keskmise tarbija 2400 kWh aastas
Loe edasi

Muruplats vajab tähelepanu
Kevad sunnib peale tarvilikud aiatööd. Järgnevalt vaatame, kuidas rajada ja hooldada aia üht olulisimat osa – muruplatsi. Muru rajamine ja hooldamine ei ole keeruline, kui teha seda juhtnööre järgides.
Lo
e edasi

 

Toale tapeediga värske välimus!
Tapetseerimine annab toale mõistliku hinnaga uue ilme. Ehitajatel ja remontijatel on head ajad, sest tapeetide materjalide, mustrite ja värvide valik on peaaegu piiritu.
Loe edasi

 

 

  

 Ühinenud Ajakirjad Tehnikamaailm Kodutohter