Huvitavat juuli TM-s

Foto:TM

Juuli Tehnikamaailm võtab teravdatud pilgu alla diiselautodega seonduva – mitmed järjestikused skandaalid on selle kütuseliigi tuleviku kahtluse alla seadnud ning mõned suurlinnad ongi juba otsustanud, et nende valdusetesse tulevikus enam diiselautodega asja ei ole. Kas tõesti on diiselautode lõpp lähedal?

Elektroonikarubriigis võrdleme Android-mobiile hinnavahemikus 300–830 eurot, räägime nüüd Eestis kättesaadavast kiireimast koduinternetist Euroopas ja meenutame, kuidas see kõik algas. Kuna käes on puhkuste aeg, vaatame, kuidas nutitelefoni abil oma puhkusereisi kavandada – millised kaardid ja käsiraamatud võib koju jätta, võttes neid asendama head mobiiliprogrammid. Meenutame ka Moritz Hermann Jacobit, kes pea 200 aastat tagasi Tartu ülikoolis suuri tegusid tegi.

Neile, kes Eesti saarte külastamist kavandavad, on abiks ülevaade Eesti uutest parvlaevadest – pärast seda, kui 14. aprillist asus tööle Piret, peavad suursaarte ja mandri vahel ju ühendust ainult TS Laevade uued ühesugused parvlaevad.

Et juulis toimub Haapsalus traditsiooniline American Beauty Car Show, on igati paslik seekordne hobiautode rubriik „jänkirauale“ pühendada ning nii teeme lähemat tutvust Chevrolet Corvette’i enam kui 60 aastase ajalooga.

Loomulikult ei jäta me tähelepanuta Ott Tänaku esimest võitu suures autorallis ning taas ohtralt dramaatikat pakkunud tänavust Le Mansi 24 tunni võidusõitu. Ja veel nii mõndagi huvitavat – loe lähemalt Tehnikamaailma juulinumbrist!

Lisa kommentaar

Turvaküsimus: *