Huvitavat augusti Tehnikamaailmas

Foto:

Augusti Tehnikamaailmas kõrvutame omavahel väikeseid 7kohalisi mahtuniversaale. Teeme lähemat tutvust BMW ja Ducati uute tsiklitega ning sõidame pisikese Kia Picanto ja bussimõõtu Nissan NV300 kõrval suvele sobivalt lahtise Rolls-Royce Dawniga.

Ei saa üle ega ümber faktist, et maailma kuulsaim võidusõit toimub Monacos, kus üksteiselt võetakse mõõtu Monte Carlo tänavatel. Tänavu toimus legendaarne võidusõit juba 75. korda ja on sobiv aeg tuua välja põnevamaid nüansse selle võidusõidu ajaloost.

Külastame Pariisi lennundusnäitust, teeme ülevaate õhusõidurekorditest läbi aegade ja üritame ligi pääseda Nevada kõrbemaastiku salapärasele Ala 51-le, mis juba aastakümneid ahvatlenud neid, kes lennumasinate ja ufode vastu huvi tunnevad.

Elektroonika- ja spordihuvilistele pakub huvi võrdlustest, kus rivis Bluetooth-spordikuularid hinnaga 100-160 €. Lisaks sukeldume virtuaalmaailma ja selgitame, kuidas ise teha 360 kraadiseid (tehis)reaalsuse pilte, kuidas neid vaadata ja millised on tehismaailma võimalused hiljuti Tallinna kesklinnas avatud spetsiaalses virtuaalreaalsuse keskuses.

Lisa kommentaar

Turvaküsimus: *